Mestvinnende Løwchen i Norge 2016 (nytt poengsystem)

 Voksen 

1

 

1.     Mestvinnende Løwchen og hannhund
CIB NORD UCH NV-15 DKV-16 NORDV-16
Wanted The Kiterunner (H)                                                                  66p/5 (best gj.snitt)
Eier: Jari Partanen & Dennis Mauseth, Støren

 
 2

 2.     Mestvinnende tispe

NORD N SE DK UCH NJV-15 NV-15 NORDV-16
Wanted The Motion (T)                                                                         66p/5  
Eier: Dennis Mauseth, Støren

 
 3
 3.     CIB NORD N SE FI UCH EUV-15 NV-16
Wanted The Klarification (T)                                                                57p/4
Eier: Kirsti Eriksen Martinsen, Tromsø

 
 4
 4.     N SE UCH
Belgross Jochem Van Kelly (H)                                                                        55p/5
Eier: Berit & Jan Arne Sjøholt, Sand

 
5

 5.     Bumir Yazzman (H)                                                                               54p/4 (best gj.snitt)

Eier: Liv Wolter Bader, Røyken


6

 6.     NORD N SE DK UCH
Arfenco’s Devil Wears Prada (T)                                                          54p/5
Eier: Berit Sjøholt, Sand

7
 7.     INT NORD BUL UCH NVV-16
May-Song Delineavit (H)                                                                      47p/5
Eier: Berit Sjøholt & May C. Bø, Sand

 

8

8.     N UCH NJV-13
Cossu’s Pippa Middleton (T)                                                                 43p/4
Eier: Jari Partanen & Dennis Mauseth, Støren

 

 9

 9.     INT NORD FI UCH NV-11
Cossu’s Keanu Reeves (H)                                                                    39p/5
Eier: Birgit Drabløs, Ålesund

10
 10.  May-Song Margarita (T)                                                                       37p/3
Eier: May C. Bø, Sandnes          

 


 

Valp

valp

Mestvinnende Løwchen valp i Norge 2016 

 1.     Bumir Yazzman (H) 50p/5                                              BIG3
 
Eier: Liv Wolter Bader, Røyken

 2.     Wanted The Proclaimer (H) 48p/5                                  BIG2-BIG2-BIG2
 
Eier: Gro Anita Nordeide, Holmestrand

 3.     May-Song Margarita (T) 38p/4                                       BIG2
 
Eier: May C. Bø, Sandnes

 4.     Cleeview Live The Dream (H) 30p/3                              BIG2-BIG2                            
 
Eier: Jari Partanen/Dennis Mauseth

 5.     May-Song Modus Viventi (H) 28/3                                            
 
Eier: May C. Bø, Sandnes

 6.    Buffy Sommers av Vestmoen (T) 28p/3                                      
 
Eier: Gro Anita Nordeide, Holmestrand

  7.    Alocosia’s Il Alcorocher (H) 24p/3                                                                    
 
Eier: Siv Kjærsmeier, Arendal

  8.   Linnearud’s Wingardium Leviosa (H) 20p/2                                                                
 
Eier: Astrid Merete Linnerud Johansen, Våle

  9.  Wanted The Quizmaster (H) 20p/2                                                                    
 
Eier: Birgit Drabløs, Ålesund

 10. Wanted The Revolution by Cossu (T) 10p/1                   BIS2                                      
 
Eier: Jari Partanen/Dennis Mauseth

Kommentar til listen: 

Poeng gis for BIR og BIM, for maks. 5 valpeshow. Jeg har ført opp gruppe-/BIS plasseringer (den beste pr utst.) ved siden av for å vise en oversikt over hvem som har plassert seg der. Ved lik poengsum går den med best gruppe/BIS-plassering foran. (Løwchen-spesialen er ikke medtatt, da den ikke er åpen for andre raser).

 

BIR=10p, BIM=8p